CineStar Tuzla

 
Black Widow
Black Widow
Black Widow
Redatelj: Cate Shortland
Glumci:
Žanr: akcija, avantura, SF
Trajanje: 133 min
Država: SAD
PRETPRODAJAPRETPREMIJERA4DXREALD 3DEXTREME
Klikni na film za sve dostupne projekcije
 
Luka - sink
Luka - sink
Luca
Redatelj: Enrico Casarosa
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 95 min
Država: SAD
STAR KIDS
11.00
eXtreme 2D
13.00
eXtreme 2D
15.00
eXtreme 2D
17.05
2D
18.15
2D

 
Paklene ulice 9
Paklene ulice 9
F9
Redatelj: Justin Lin
Glumci:
Žanr: akcija
Trajanje: 142 min
Država: SAD
4DXEXTREME
12.45
2D
15.30
2D
17.05
eXtreme 2D
19.00
2D
20.00
eXtreme 2D
21.45
2D
22.45
eXtreme 2D

 
Zabavni park noćnih mora
Zabavni park noćnih mora
Willy’s Wonderland
Redatelj: Kevin Lewis
Glumci:
Žanr: akcija, horor
Trajanje: 89 min
Država: SAD
15.15
2D
20.30
2D

 
Sjena špijuna
Sjena špijuna
The Courier
Redatelj: Dominic Cooke
Glumci:
Žanr: špijunski triler
Trajanje: 111 min
Država: SAD
22.15
2D

 
Sjedinjene Države protiv Billie Holiday
Sjedinjene Države protiv Billie Holiday
The United States vs. Billie Holiday
Redatelj: Lee Daniels
Glumci:
Žanr: biografija, glazbena drama
Trajanje: 130 min
Država: SAD
17.00
2D

 
Prizivanja 3: Kriv je Sotona
Prizivanja 3: Kriv je Sotona
The Conjuring: The Devil Made Me Do It
Redatelj: Michael Chaves
Glumci:
Žanr: horor, triler
Trajanje: 112 min
Država: SAD
20.15
2D
22.30
2D

 
Boss Level
Boss Level
Boss Level
Redatelj: Joe Carnahan
Glumci:
Žanr: SF, akcija, triler
Trajanje: 100 min
Država: SAD
16.00
2D

 
Cruella
Cruella
Cruella
Redatelj: Craig Gillespie
Glumci:
Žanr: komedija, akcija
Trajanje: 133 min
Država: SAD
18.00
2D

 
Tiho mjesto 2
Tiho mjesto 2
A Quiet Place: Part II
Redatelj: John Krasinski
Glumci:
Žanr: horor, triler
Trajanje: 97 min
Država: SAD
4DX
19.30
2D

 
Ainbo: Dobri duh Amazone - sink
Ainbo: Dobri duh Amazone - sink
Ainbo
Redatelj: Richard Claus
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 84 min
Država: Peru, Nizozemska
STAR KIDS
11.45
2D
13.30
2D
15.15
2D

 
Dani gnjeva
Dani gnjeva
Wrath of Man
Redatelj: Guy Ritchie
Glumci:
Žanr: akcija, triler
Trajanje: 118 min
Država: SAD
21.30
2D

 
Čarobni prolaz - sink
Čarobni prolaz - sink
Magic Arch
Redatelj: Vasiliy Rovenskiy  
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 84 min
Država: Rusija
STAR KIDS
11.00
2D

 
Raya i posljednji zmaj - sink
Raya i posljednji zmaj - sink
Raya and the Last Dragon
Redatelj: Don Hall, Carlos López Estrada
Glumci:
Žanr: animirani
Trajanje: 115 min
Država: SAD
STAR KIDS4DX
11.30
2D
13.45
2D

 
Tom i Jerry - sink
Tom i Jerry - sink
Tom & Jerry
Redatelj: Tim Story
Glumci:
Žanr: animacija, avantura, komedija
Trajanje: 101 min
Država: SAD
STAR KIDS4DX
11.15
2D
13.15
2D