CineStar BiH

Novi kinoprogram (od četvrtka do srijede) objavljuje se utorkom poslijepodne.
 
 
Štrumpfovi: Skriveno selo - sink
Štrumpfovi: Skriveno selo - sink
Smurfs: The Lost Village
Redatelj: Kelly Asbury
Glumci:
Žanr: Animacija, avantura, komedija
Trajanje: 90 minuta
Država: SAD
PRETPRODAJAPRETPREMIJERASTAR KIDSREALD 3D

Mostar

12.05
realD 3D
16.00
realD 3D
18.00
realD 3D

Bihać

12.05
realD 3D
16.00
realD 3D
18.00
realD 3D

Tuzla

12.05
realD 3D
16.00
realD 3D
18.00
realD 3D

 
Power Rangers
Power Rangers
Power Rangers
Redatelj: Dean Israelite
Glumci:
Žanr: Akcijski, avantura, SF
Trajanje: 124 minuta
Država: SAD
EXTREME

Mostar

14.45
eXtreme 2D
17.20
eXtreme 2D
19.45
eXtreme 2D

Bihać

16.00
2D
19.00
eXtreme 2D

Tuzla

14.55
eXtreme 2D
17.20
eXtreme 2D
19.45
eXtreme 2D

 
Trag života
Trag života
Life
Redatelj: Daniel Espinosa
Glumci:
Žanr: SF, triler
Trajanje: 103 minuta
Država: SAD

Mostar

22.15
eXtreme 2D

Bihać

21.30
eXtreme 2D

Tuzla

22.15
eXtreme 2D

 
Chips
Chips
Chips
Redatelj: Dax Shepard
Glumci:
Žanr: Akcija, komedija, drama
Trajanje: 100 minuta
Država: SAD

Mostar

18.30
2D

Bihać


Tuzla


 
Ljepotica i zvijer
Ljepotica i zvijer
Beauty and the Beast
Redatelj: Bill Condon
Glumci:
Žanr: obiteljski, fantazija, mjuzikl
Trajanje: 130 minuta
Država: SAD
REALD 3D

Mostar

13.15
realD 3D

Bihać

13.45
eXtreme 2D
20.00
realD 3D

Tuzla

13.15
realD 3D

 
Ljepotica i zvijer - sink
Ljepotica i zvijer - sink
Beauty and the Beast
Redatelj: Bill Condon
Glumci:
Žanr: obiteljski, fantazija, mjuzikl
Trajanje: 130 minuta
Država: SAD
REALD 3D

Mostar

11.30
eXtreme 2D
16.00
realD 3D
17.40
2D

Bihać

11.00
eXtreme 2D
16.25
eXtreme 3D

Tuzla

11.30
eXtreme 2D
16.00
2D
18.35
realD 3D

 
The Bye Bye Man
The Bye Bye Man
The Bye Bye Man
Redatelj: Stacy Title
Glumci:
Žanr: Horor
Trajanje: 96 minuta
Država: SAD

Mostar


Bihać

18.25
2D

Tuzla


 
Škrtica!
Škrtica!
Radin!
Redatelj: Fred Cavaye
Glumci:
Žanr: komedija
Trajanje: 90 minuta
Država: Francuska

Mostar


Bihać


Tuzla


 
Kong: Otok lubanja
Kong: Otok lubanja
Kong: Skull Island
Redatelj: Jordan Vogt-Roberts
Glumci:
Žanr: Akcijski, avantura, fantazija
Trajanje: 119 minuta
Država: SAD
REALD 3D

Mostar


Bihać


Tuzla

21.10
realD 3D

 
Bostonski heroji
Bostonski heroji
Patriots Day
Redatelj: Peter Berg
Glumci:
Žanr: drama, triler
Trajanje: 133 minuta
Država: SAD

Mostar

17.00
2D

Tuzla

16.30
2D

 
Logan: Wolverine
Logan: Wolverine
Logan
Redatelj: James Mangold
Glumci:
Žanr: Akcijski, ZF
Trajanje: 137 minuta
Država: SAD

Mostar


Tuzla

17.00
2D

 
Vau Vau zvijezda - sink
Vau Vau zvijezda - sink
Rock Dog
Redatelj: Ash Brannon
Glumci:
Žanr: Animirana obiteljska komedija
Trajanje: 89 minuta
Država: Kina, SAD
STAR KIDSREALD 3D

Mostar

11.15
2D
14.00
realD 3D

Bihać

11.30
2D
14.00
realD 3D

Tuzla

11.15
2D
14.00
realD 3D

 
Anka
Anka
Anka
Redatelj: Dejan Aćimović
Glumci:
Žanr: dječji igrani film
Trajanje: 90 minuta
Država: Hrvatska
STAR KIDSDOMAĆI FILMEXTREME

Mostar

13.10
2D
15.05
2D

Bihać

13.30
2D

Tuzla

13.10
2D
15.05
2D

 
John Wick 2
John Wick 2
John Wick 2
Redatelj: Chad Stahelski
Glumci:
Žanr: akcijski, kriminalni, triler
Trajanje: 122 minuta
Država: SAD
Klikni na film za sve dostupne projekcije
 
Lego Batman Film SINK
Lego Batman Film SINK
Lego Batman Movie
Redatelj: Chris McKay
Glumci:
Žanr: animacija, akcijski, komedija
Trajanje: 104 minuta
Država: SAD
STAR KIDSREALD 3D

Mostar

11.00
2D

Tuzla

11.00
2D

 
Uzbuna na Zelenom Vrhu
Uzbuna na Zelenom Vrhu
Uzbuna na Zelenom Vrhu
Redatelj: Čejen Černić
Glumci:
Žanr: dječji film, detektivski film, misterija
Trajanje: 81 minuta
Država: Hrvatska
STAR KIDSDOMAĆI FILM

Mostar

13.40
2D
15.40
2D

Tuzla

14.00
2D

 
Snježna kraljica 3: Vatra i led SINK
Snježna kraljica 3: Vatra i led SINK
The Snow Queen 3
Redatelj: Aleksey Tsitsilin
Glumci:
Žanr: animirani, avantura
Trajanje: 89 minuta
Država: Rusija
STAR KIDSREALD 3D

Mostar

11.45
2D

Tuzla

11.45
2D

 
Madama Butterfly
Madama Butterfly - UŽIVO
Madama Butterfly
Redatelj: Moshe Leiser, Partice Caurier
Glumci:
Žanr: opera
Trajanje: 165 minuta
Država: Velika Britanija
PRETPRODAJASPEKTAKLI
Klikni na film za sve dostupne projekcije
 
Jewels
Jewels - UŽIVO
Jewels
Redatelj: George Balanchine
Žanr: balet
Trajanje: 150 minuta
Država: Velika Britanija
PRETPRODAJASPEKTAKLI
Klikni na film za sve dostupne projekcije
 
Coppelia
Coppelia
Coppélia
Redatelj: George Ogilvie
Glumci:
Žanr: balet
Trajanje: 144 minuta
Država: Australija
PRETPRODAJASPEKTAKLI
Klikni na film za sve dostupne projekcije
 
The Dream / Symphonic Variations / Marguerite and Armand
The Dream / Symphonic Variations / Marguerite and Armand - UŽIVO
The Dream / Symphonic Variations / Marguerite and Armand
Redatelj: Frederick Ashton
Žanr: balet
Država: Velika Britanija
PRETPRODAJASPEKTAKLI
Klikni na film za sve dostupne projekcije
 
Ottello
Ottello - UŽIVO
Ottello
Redatelj: Keith Warner
Glumci:
Žanr: opera
Trajanje: 165 minuta
Država: Velika Britanija
PRETPRODAJASPEKTAKLI
Klikni na film za sve dostupne projekcije